Kontakt

Växel: 0495-24 90 70 Vår växel är öppen:
måndag - torsdag: 06.30 - 16:00
fredagar: 06.30 - 13.00
E-post: info@korners.se  Faktura: invoice@korners.se

 

 

Sören Stenbäck
VD/Personal
0495 24 90 84
soren@korners.se
Robin Körner
Produktionsberedning
0495 24 90 75
robin@korners.se
 

Matz Körner
Projekt/Försäljning
0495 24 90 73
matz@korners.se
 
Andreas Edman
Planering
0495 24 90 74
andreas@korners.se
 
Stefan Stenbäck
Produktion
0495 24 90 76
stefan@korners.se
  Henrik Körner
Produktion
0495 24 90 79
henrik@korners.se
 

Sonia-Maria Ask
Administration
0495 24 90 78
sonia@korners.se
  Peter Ottosson
Gruppsamordnare Verkstad
0495 24 90 83
peter@korners.se

Vår hemsida använder sig av cookies. Genom att fortsätta surfa på sidan godkänner du att vi använder cookies. Klicka här för mer information.

Jag förstår