Kontakt

Växel: 0495-24 90 70 Vår växel är öppen:
måndag - torsdag: 06.30 - 16:00
fredagar: 06.30 - 13.00
E-post: info@korners.se  

 


Jan Körner
VD/Försäljning
0495 24 90 71
jan@korners.se
Sören Stenbäck
Personal/Ekonomi
0495 24 90 84
soren@korners.se
 

Matz Körner
Projekt/Försäljning
0495 24 90 73
matz@korners.se

Patrik Stenbäck
Planering
0495 24 90 74
patrik@korners.se
 

Robin Körner
Produktionsberedning
0495 24 90 75
robin@korners.se

Stefan Stenbäck
Produktion
0495 24 90 76
stefan@korners.se
 

Gunilla Dehlin
Administration
0495 24 90 78
gunilla@korners.se
   

 

Vår hemsida använder sig av cookies. Genom att fortsätta surfa på sidan godkänner du att vi använder cookies. Klicka här för mer information.

Jag förstår